Natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa održano je 7. ožujka 2020. u Klasičnoj gimnaziji fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti u Slavonskom Brodu. Na natjecanju su sudjelovale ekipe podmlatka i ekipe mladih. Ekipe su se natjecale iz područja znanja i vještina pružanja prve pomoći i povijesti Crvenog križa i međunarodnog humanitarnog prava. Srednja medicinska škola redoviti je sudionik na natjecanju mladih.

Učenice su na gradskom natjecanju osvojile drugo mjesto s ostvarenih 106 bodova. Natjecanju je pristupilo 5 učenica 5.a razreda: Antonia Majetić, Ivona Jacešin, Antonia Daka, Barbara Čađavčan i  Mihaela Uremović. U pratnji učenika i ulozi sudaca na natjecanju su sudjelovali dr. Patricija Raguž, dr. Domagoj Šnajder, Martina Jerković, mag.med.techn. i Maja Crnolataca, bacc.med.techn.

Maja Crnolatac, bacc.med.techn.