Naziv projekta: Healing hands, Caring hearts 3

Akronim: HEAL&CARE3

Program: Erasmus+

Tip aktivnosti: Ključna aktivnost 1 (KA 1) Mobilnost u svrhu učenja za pojedince

Trajanje projekta: 15 mjeseci (1.6.2023. – 31.8.2024.)

Broj projekta: 2023-1-HR01-KA121-VET-000120191

Vrijednost projekta: 71.760,00 €

Nositelj projekta: Srednja medicinska škola Slavonski Brod

Partneri u projektu:

Voditeljica projekta: Jelena Jelinić-Bošnjak, ravnateljica

Koordinator projekta: Aleksandar Končar, mag. paed. et soc.

Ugovorne i pravne procedure: Bernardica Lovaković, dipl. iur.

Računovodstvo/financijska odgovornost: Sanja Agatić, mag. oec.

Službeni e-mail projekta: healandcare3@gmail.com

Oznaka izvrsnosti za provedene mobilnosti u sklopu Erasmus akreditacije u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja:

Može biti slika sljedećeg: tekst

Završen je natječaj za odabir nastavnika u pratnji učenicima na kratkoročnoj mobilnosti u Portugalu te za aktivnost job shadowinga. Nastavnici imaju rok za prigovore i žalbe na objavljene rezultate do 28. ožujka 2024. godine u 13 sati ili na službeni mail projekta healandcare3@gmail.com ili osobno u tajništvu. Službeni rezultati objavit će se 28. ožujka 2024. godine iza 13 sati, tj. nakon isteka žalbenog roka i novog sastanka Povjerenstva za odabir nastavnika.

Rezultati odabira_nastavnici_Portugal_job shadowing – HEAL&CARE3

Rezultati odabira_nastavnici u pratnji_Portugal – HEAL&CARE3

IZVJEŠĆE – Uvodni sastanak s učenicima i početak priprema – mobilnost u Portugal.docx

Objava konačnih rezultata natječaja za odabir učenika za mobilnost u Portugal

Nakon završetka natječaja za odabir učenika za mobilnost u Portugal, dana 6. ožujka 2024. godine sastalo se Povjerenstvo za odabir učenika za kratkoročnu mobilnost u Portugal. Natječaj za navedenu mobilnost trajao je od 26. veljače 2024. godine do 5. ožujka 2024. godine (uključujući i taj dan). Povjerenstvo se sastojalo od sedam članova koji su analizirali sve prijave koje su pristigle za navedenu mobilnost i u skladu s time dali svoje ocjene za motivacijsko pismo i životopis, zbrajajući ih s ocjenama iz ostalih kategorija.

Rok za žalbu trajao je od 7. ožujka 2024. godine do 12. ožujka 2024. godine (do 12 sati). U skladu s pristiglim žalbama, Povjerenstvo se ponovno sastalo u svrhu očitovanja na pristigle žalbe. U predviđenom roku je pristiglo 7 žalbi te su sve analizirane od strane Povjerenstva koje je jednoglasno odbilo sve pristigle žalbe te učenicima uputilo očitovanje s detaljnim pojašnjenjem njihovih rezultata. Istekom roka za žalbe, prethodno objavljeni privremeni rezultati postaju službeni te konačne rezultate možete pronaći u privitku.

Čestitamo svim odabranim učenicima, a sve ostale potičemo da se prijave i na buduće natječaje za Erasmus mobilnosti.

Konačni rezultati odabira_Portugal_zdravstveno-laboratorijski tehničar_zdravstveno-laboratorijska tehničarka – HEAL&CARE 3

Konačni rezultati odabira_PORTUGAL_fizioterapeutski tehničar_fizioterapeutska tehničarka – HEAL&CARE 3

Konačni rezultati odabira_Portugal_dentalna asistentica_asistent – HEAL&CARE 3

Konačni rezultati odabira_Portugal_medicinska-sestra-opće-njege-medicinski-tehničar-opće-njege – HEAL&CARE 3

Konačni rezultati odabira_Portugal_farmaceutski tehničar_farmaceutska tehničarka – HEAL&CARE 3

IZVJEŠĆE – Koordinacijski sastanak povodom natječaja za mobilnost u Portugalu.docx

IZVJEŠĆE – Predstavljanje natječaja za mobilnost u Portugalu.docx

Izvješće – Uloga Vijeća učenika u Erasmus+ projektima.docx

DRUGI MJESEC DUGOROČNE MOBILNOSTI U LJUBLJANI

DRUGI MJESEC DUGOROČNE MOBILNOSTI U LJUBLJANI, SLOVENIJA – RAZLIKE U ZANIMANJU U USPOREDBI HRVATSKE I SLOVENIJE

KRAJ PRVOG MJESECA DUGOROČNE MOBILNOSTI U LJUBLJANI

KRAJ PRVOG MJESECA DUGOROČNE MOBILNOSTI U LJUBLJANI – video

PRVI TJEDAN DUGOROČNE MOBILNOSTI U LJUBLJANI – video

PRVI TJEDAN DUGOROČNE MOBILNOSTI U SLOVENIJI

15.01.2024. POČETAK MOBILNOSTI

14.01.2024. ODLAZAK U LJUBLJANU

13.01.2024. STRUČNE PRIPREME UČENIKA

12.01.2024. PEDAGOŠKE, KULTUROLOŠKE I PRIPREME IZ FINANCIJKE PISMENOSTI

11.01.2024. STRUČNE PRIPREME UČENIKA

Objavljen je natječaj za dugoročnu mobilnost u sklopu projekta HEAL&CARE3. Pozivamo učenike 4.a i 5.a da se prijave za vrstu mobilnosti kakvu naša škola još dosad nije imala u ponudi!

Natječaj za učenike – dugoročna mobilnost u Sloveniju

Prijavni obrazac za učenike – HEAL&CARE3 – dugoročna mobilnost

Prijavni obrazac za učenike – HEAL&CARE 3 – dugoročna mobilnost

Rezultati-odabira_Ljubljana – dugoročna mobilnost_medicinska-sestra_medicinski-tehnicar-opce-njege-HEALCARE-3

Natječaj za kratkoročnu mobilnost učenika u Portugal. Detalji oko postupka prijave nalaze se u natječaju, a obrazac prijave i obrazac suglasnosti roditelja učenici mogu preuzeti na stolu ispred ureda pedagoga.
Rezultati natječaja:
Natječaj za nastavnike u pratnji (kratkoročna mobilnost učenika u Portugal) i za aktivnost “job shadowing” (Portugal)
Rezultati natječaja za nastavnike u pratnji (kratkoročna mobilnost učenika u Portugal) i za aktivnost “job shadowing” (Portugal)