Dana 14. siječnja 2022. godine održani su sastanci Povjerenstva za odabir nastavnika za sudjelovanje u Erasmus+ projektu “Healing hands, Caring hearts”.

U privitku se nalaze tablice s privremenim ljestvicama odabranih nastavnika i nastavnika na rezervnoj listi za sve 3 mobilnosti (Slovenija I i II te Italija). Sastav Povjerenstava za odabir naveden je unutar priloženih dokumenata.

Svi prijavljeni nastavnici imaju mogućnost žalbe do utorka 18. siječnja 2022. godine. Žalbu mogu uputiti na službeni mail projekta healandcare.smssb@gmail.com ili ju predati u ured pedagoga ili tajništvo.

Po isteku prethodno navedenog roka te nakon pregleda pristiglih žalbi (ako ih bude) objavit će se službeni rezultati odabira.

Privremeni rezultati:

Rezultati odabira_nastavnici u pratnji_Italija – HEAL&CARE

Rezultati odabira_nastavnici u pratnji_Slovenija I – HEAL&CARE

Rezultati odabira_nastavnici u pratnji_Slovenija II – HEAL&CARE

Rezultati odabira_nastavnici_Italija_pripremni posjet – HEAL&CARE

Rezultati odabira_nastavnici_Italija_strukturirani tečaj – HEAL&CARE